O NAS

-=RAZEM TWORZYMY NIEZALEŻNE, POLSKIE MEDIA W INTERNECIE=-

 • Rozmowa na poziomie - Krzysztof Lech Łuksza
  Redaktor Krzysztof Lech Łuksza

  Krzysztof Lech Łuksza

  zetynian@gmail.com

  Związany od prawie 3 lat z telewizją wRealu24 - prowadzi programy "Rozmowa na Poziomie" i "Przegląd Mediów", z wykształcenia historyk i filozof
 • Paweł Zdziarski
  Redaktor Paweł Zdziarski

  Paweł Zdziarski

  redakcja@wrealu24.tv

  Paweł Zdziarski, z wRealu24 związany od stycznia 2020 roku, najpierw jako sekretarz redakcji, a obecnie prowadzacy programy "Kościół bez cenzury" (niedziela, godz. 20:30) i "Historia wRealu" (sobota, godz. 19:00). Na co dzień redaktor Do Rzeczy. Publikuje również na portalu Prawy.pl oraz w miesięczniku "Moja Rodzina". Doktorant teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Koordynator akcji "Wołyń na Powązki". Prowadzi na YouTube kanał "Apetyt na prawdę".
 • Piotr Szlachtowicz
  Redaktor Piotr Szlachtowicz

  Piotr Szlachtowicz

  redakcja@wrealu24.tv

  Piotr Szlachtowicz, z wRealu24 związany od stycznia 2020 roku, prowadzi program "Tego nie zobaczysz w telewizji", w którym m. in. odsłania kulisy tzw. pandemii. Przeprowadził wywiad z dr Shivą, którego oglądalność grubo przekroczyła 1 milion, zanim został zablokowany przez YouTube.

Telewizja wRealu24 powstała w 2015 roku, a jej założycielami są Marcin Rola i Adam Zięcina. Ich marzeniem było stworzenie niezależnej telewizji z wyłącznie polskim kapitałem. W przeciągu 5 lat, mimo skrajnej cenzury ideologicznej i prewencyjnej, udało nam się osiągnąć pozycję lidera wśród kanałów informacyjnych w Internecie. Nie poddajemy się i pracujemy cały czas mimo wielu przeciwności, ponieważ najważniejsi są nasi Widzowie. To z myślą o nich jesteśmy zawsze tam gdzie dzieją się ważne sprawy dla Polski i Polaków. Rzetelnie prezentujemy najważniejsze informacje z kraju i ze świata, zwłaszcza te niewygodne, a nierzadko nawet przemilczane przez media głównego nurtu.

Istniejemy dzięki Wam i dla Was, dlatego prosimy o wspieranie
naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24:

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: darowizna na wRealu24

© 2021 Telewizja wRealu24