PLAN ROZWOJU

-=RAZEM TWORZYMY NIEZALEŻNE, POLSKIE MEDIA W INTERNECIE=-

Chcielibyśmy wciąż się rozwijać, docierając do szerokiego grona Widzów. Będziemy zapraszać ekspertów z różnych dziedzin oraz prezentować materiały, które często są pomijane i przemilczane w mediach głównego nurtu.

Już teraz prezentujemy wiele cykli stałych programów, a w naszym celem jest, by telewizja wRealu24, zgodnie ze swoją nazwą, nadawała 24h na dobę, zapewniając stały dostęp do ważnych dla Polaków informacji.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Widzów, chcemy częściej prowadzić wielogodzinne relacje, jak te zorganizowane w 2020 roku z okazji:
wyborów prezydenckich w USA,
z Marszu Niepodległości 11 spanstopada,
Powstania Warszawskiego,
oraz Dnia Żołnierzy Wyklętych

W planach mamy również organizowanie większej ilości wyjazdów oraz relacji z całej Polski - chcemy być jak najbliżej Polaków i ważnych dla nich spraw.

Mamy nadzieję, że wkrótce, dzięki wsparciu naszych wiernych Widzów, oglądalnością przebijemy mainstreamowe media głównego nurtu. Pomóżcie nam w tym, udostępniając nasze materiały, gdzie tylko możecie.

W grudniu 2020 roku założyliśmy Klub Wolnych Mediów, który zrzesza osoby pragnące wspomóc nas w mambitnym planie budowy niezależnej, patriotycznej Platformy Wideo, zwanej czasem "polskim Youtubem". Platforma będzie miejscem, w którym niezależni dziennikarze, a z czasem wszyscy ludzie miłujący Prawdę, będą mogli publikować własne materiały, bez obawy że zostaną ocenzurowane lub zablokowane.

Iskrą zapalną, która powołała do życia naszą inicjatywę, było powszechne blokowanie przez BIG TECH "nieprawomyslnych" kanałów we wszystkich, głównych social mediach. My również staliśmy się ofiarą ten bezpardonowej cenzury!

MATERIAŁY DO POBRANIA

NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Subskrybuj i podziel się z innymi!

© 2021 Telewizja wRealu24